خدمات و امکانات سایت های هالیدی

رزرو آنلاین بلیط هواپیما و تورهای مسافرتی

خدمات و امکانات سایت های هالیدی

رزرو آنلاین بلیط هواپیما و تورهای مسافرتی

وب سایت های هالیدی از زمان تاسیس اقدام به فراهم کردن خدمات متعددی جهت رفاه حال مسافران و گردشگران کرده است. به این صورت با مراجعه به وب سایت "های هالیدی" می توانید بصورت آنلاین اقدام به رزرو و خرید بلیط های مسافرتی ( بلیط چارتر ، تور مسافرتی و بلیط مسافرتی) برای خود و خانواده تان نمایید.
همچنان افرادی که بدنبال یافتن فرصت های شغلی در آژانس های مسافرتی هستند نیز می توانند با موقعیت های جدید شغلی آشنا شده و جهت استخدام در آن سمت ها، اقدام کنند.

۲ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

سیستم گوش بزنگ پرواز چیست؟

این سیستم که از خدمات جدید سایت های هالیدی است، جهت استفاده مسافرانی است که قصد خرید و رزرو بلیط پروازهای ارزان قیمت و چارتر در تاریخ های خاص را دارند.

جهت استفاده از این سیستم، مسافران باید به سایت های هالیدی مراجعه و پس از ثبت نام در سایت، جهت اطلاع از یک مسیر پروازی خاص در تاریخ خاصی، ثبت نام کنند تا از طریق اس ام اس از تاریخ و قیمت پرواز مورد نظر مطلع شوند.

این سیستم هر 2 ساعت یکبار بصورت گردشی عمل می کند و در صورتی که پروازی با مشخصات مورد نظر مسافر تطبیق داشته باشد، اقدام به ارسال اس ام اس می کند.

به این ترتیب مسافران می توانند از طریق اس ام اس از پروازهای ارزان قیمت مورد نظرشان به سرعت آگاه شده و در صورت تمایل اقدام به رزرو آنلاین بلیط هواپیما کنند.

استفاده از این سیستم علاوه بر سرعت بالا و صرفه جویی در زمان، موجب صرفه جویی در هزینه مسافرت نیز می شود

و مسافران دیگر نیازی به جستجوی روزانه و لحظه به لحظه جهت خرید بلیط هواپیما در سایت های اطلاعات پرواز، نخواهند داشت.
                                                          

          http://hiholiday.ir  • سایت های هالیدی
  • ۰
  • ۰

های هالیدی

سایت "های هالیدی" با هدف خدمت در عرصه گردشگری و فروش آنلاین بلیط چارتر و تور مسافرتی و همچنین امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و به عنوان یکی از سایت های فروش آنلاین بلیط در ایر لاین های مختلف ایرانی اعم از هواپیمایی تابان، هواپیمایی قشم ایر،هواپیمایی معراج،هواپیمایی ماهان،هواپیمایی ایران ایر ،هواپیمایی آسمان، آتا، اترک و سایر ایرلاین ها معرفی شده و روزانه بسیاری از کاربرای گوگل رو در مسیر سایت خودش قرار میده تا به درخواست های مسافران در حوضه ی مسافرت و گردشگری پاسخ مفید و موثر بده.

با توجه به استقبال مردم ازاهمیت استفاده از اینترنت در تامین نیاز های روزمرره خودشون این امکان به کاربرا و متقاضیان خرید بلیط هواپیما و تورهای مسافرتی و تورهای لحظه آخری داده می شه که از طریق سایت "های هالیدی" تور هایی مانند تور ترکیه ،تور دبی ،تور تایلند،تورارمنستان،تور بلغارستان، تور آنتالیا،توراستانبول،تور مسکو،تور قبرس، تورهای اروپا،تور گرجستان و سایر کشور های آسیایی استفاده کنند.

در مجموع خدمات سایت "های هالیدی" عبارت است از:
خرید آنلاین بلیط چارتر

خرید تور مسافرتی
خرید بلیط سیستمی
نرم افزارموبایل "های هالیدی"
استخدام درآژانس های مسافرتی


در ادامه باید به این مطلب اشار کنم که خدمت مهمی که سایت "های هالیدی" برای متقاضیان خرید بلیط آنلاین و خرید تور مسافرتی ارائه می کنه اینه که نقش معرف رو ایفا میکنه و از مبلغ خرید مسافران تا فروش بلیط هواپیما یا فروش تورهای مسافرتی هیچ سود ریالی نمی بره سایر درآمد های سایت های هالیدی تبلیغاتی هستش که روی صفحه اصلی سایت میبینید.تبلیغاتی که به منظور دسترسی بهتر بازدیدکنندگان به آژانسهایی که تور داخلی یا تورخارجی دارن یا بلیط داخلی و یا بلیط خارجی داره.
نرم افزارخرید بلیط هواپیما یکی دیگه از محصولات کاربردی های هالیدی هست که این نرم افزار اندروید برای استعلام لحظه ای بلیط چارتر روی گوشی موبایل کاربران تهیه شده و برای خرید بلیط هواپیما کافیه این برنامه رو از کافه بازار تهیه کنید و نصب کنید و با طرز استفاده آسونی که داره اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.

های هالیدی


http://hiholiday.ir

  • سایت های هالیدی